Tuinidee in de Brabanthallen Den Bosch

Tuinidee den Bosch

Tuinidee in de Brabanthallen Den Bosch

Ieder jaar, eind februari, wordt de tuinbeurs Tuinidee georganiseerd in de Brabanthallen in den Bosch.

Iedere editie zijn er weer andere showtuinen, of beter; ‘inspiratietuinen’ te bewonderen. Ook aardig wat hoveniers doen elk jaar hun best om iets moois te laten zien.

Tuinidee den Bosch

Inspiratietuinen

Verder worden er altijd veel tuinprodukten verkocht. Zoals; Gereedschap, plantenkassen, meststoffen en decoratiemateriaal. maar ook tuinmeubels en wellnessprodukten, zelfs zwembaden. En wat nog veel leuker is: Planten, bloembollen en zaadjes in een gigantisch sortiment, want er zijn aardig wat specialisten bij elkaar.

Tuinprodukten op Tuinidee

Groot sortiment plantenzaadjes

Voor tuinliefhebbers is het altijd prettig om te neuzen en uiteraard ook leuk om de vele showtuinen te bewonderen. Van 2011 tot en met 2015 heb ik alle edities bezocht. Ieder jaar heb ik foto’s en video-opnames gemaakt. Hieronder vind je de vijf impressies die ik op mijn YouTube-kanaal heb staan.

Tuinidee den Bosch 2011 tot en met 2015

Ga voor meer informatie over Tuinidee Den Bosch of om kaarten te bestellen naar de website door op de link te drukken.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dit is een verplicht veld
Dit is een verplicht veld
Geef een geldig e-mailadres op.